Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Banyo Aksesuarları

Aksesuar modelleri banyonun tamamlayıcısı olmasının yanı sıra, sadece tasarımıyla değil, kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. Pratik temizliği sayesinde hijyen sorununu ortadan kaldıran banyo aksesuar modelleri, yaşam alanlarına zarafet katmayı amaçlıyor. Sabunluk, diş fırçalık, havluluk, tuvalet kâğıtlığı, tuvalet fırçalığı, askılık, çöp kovası, köşe malzemelik, süngerlik, makyaj aynası, kağıt havluluk, ayna, tutunma barları ve aksesuar setleri, zengin seçenekleriyle her zevke hitap ediyor.

Kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkan VitrA banyo aksesuarları, dekorasyona şık ve özgün bir dokunuş yapmakla kalmıyor, banyonuzu daha verimli kullanmanıza da yardım ediyor. Temel banyo ürünlerinin yanı sıra zevkiniz doğrultusunda seçim yapabileceğiniz banyo aksesuarları sunan koleksiyon, kullanıldığı alanlara şıklık ve işlevsellik katıyor.

VitrA koleksiyonunda yer alan banyo aksesuarı modelleri tüm ihtiyaçlarınızı düşünüyor. Sabunluk ve diş fırçalık çeşitlerinden havluluklara, farklı banyo aksesuarı modelleri koleksiyonda yer buluyor.

Banyonuzda uyumlu bir görünüm istiyorsanız tercihinizi aksesuar setlerinden yana kullanabilirsiniz. Koleksiyondaki tekli aksesuar çeşitlerini inceleyerek banyonuzdaki farklı detaylarla uyumlu tercihler yapabilir, yaşam alanlarınıza kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

VitrA banyo aksesuarları koleksiyonu, paslanmaz çeliğin klasik zamansızlığının yanı sıra Swarovski taşların dinamik görünümünü ve altının lüks ışıltılarını dekorasyonunuza taşıyor. Dar ve küçük banyoları bile verimli kullanmanıza yardımcı olan köşe rafları, makyaj ve kozmetik ürünlerinizi organize edebileceğiniz tasarımlar ve diğer aksesuar çeşitleri, yaşamınıza keyif ve şıklık katıyor.

Dekorasyonunuza özgün dokunuşlar katmak için VitrA aksesuar koleksiyonuna bir göz atabilir, size en yakın VitrA satış noktasında beğenileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şık çözümler bulabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 139 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:139 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar