Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Askı

İşlevsel özellikleri ve yüksek kaliteli materyalleri ile kullanıcı dostu olmayı başaran VitrA banyo aksesuarları, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmeye yardımcı oluyor. Hijyenik temizlik ve estetik görünüm konforu sunan banyo havlu askısı seçenekleri tekli, çiftli, yuvarlak ve uzun modeller sunarak taleplerinize yanıt veriyor. VitrA tasarım ekibinin zarif ayrıntılarla tasarladığı banyo askısı modelleri, temizliğin simgesi olan banyolara ışıltılı bir atmosfer kazandırıyor.

İşlevsel özellikleri ve yüksek kaliteli materyalleri ile kullanıcı dostu olmayı başaran VitrA banyo aksesuarları, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmeye yardımcı oluyor. Hijyenik temizlik ve estetik görünüm konforu sunan banyo havlu askısı seçenekleri tekli, çiftli, yuvarlak ve uzun modeller sunarak taleplerinize yanıt veriyor. VitrA tasarım ekibinin zarif ayrıntılarla tasarladığı banyo askısımodelleri, temizliğin simgesi olan banyolara ışıltılı bir atmosfer kazandırıyor.

Yüksek kaliteli paslanmaz metal malzeme ile tasarlanan VitrA ürün seçenekleri, farklı dekorasyonlara uyum sağlayan modeller içeriyor. Juno Crystals koleksiyon armatürleri ile tam bir bütünlük içinde olan Swarovski taşlı modeller, şık banyolara ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Yerden sabitlenen ayaklı banyo askısı modeli ise çok amaçlı kullanım ayrıcalığı sunuyor. Yaşam alanınızı en verimli biçimde organize etmenize yardımcı olan banyo havlu askısı tasarımlarını tercih ederek rahat kullanım konforuna ulaşabilirsiniz.

Altın, bakır ve krom renk seçenekleri sunan VitrA ürün modelleri duvara asılarak kolayca monte ediliyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen ve zamansız tasarımlar içeren modeller, her dönemin banyo aksesuarları olmayı başarıyor. Tarzınızı yansıtan banyo ve yüz havlusu askılarını tercih ederek banyonuzu size özel kılabilirsiniz. Krom nikel kaplama ile üretilen zarif tasarımlı VitrA modelleri, modern banyo dekorasyonlarına mükemmel uyum sağlıyor. Farklı model ve renk alternatiflerinin yanı sıra yenilikçi tasarımlarıyla da öne çıkan ürünleri, en yakın VitrA satış noktasında bulabilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 16 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar