Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Boy Dolapları

Kaliteli ve uzun ömürlü boy dolabı çeşitleriyle banyonuza yeni bir soluk katın. Dar banyolara uygun ürünler, farklı ebat seçenekleri ve geniş renk skalası ile fark yaratan VitrA banyo dolabı serisinde pratiklik ve şıklık bir arada. Özgün bir banyo konsepti için tıklayın!

Klasik banyoların modern yaşam alanlarına dönüşmesinde büyük payı bulunan boy banyo dolabı, en seçkin ürünleriyle VitrA banyo mobilyası koleksiyonunda yer alıyor. Banyoların yapılarına uygun olarak nem ve suya karşı korumalı olan modeller, tüm beklentilerinizi karşılayan özellikleri beğeninize sunuyor.

Geniş banyolardan duş alanlarına kadar farklı yapılara uygun ürünler içeren VitrA banyo boy dolabı koleksiyonu, banyolarınıza hem düzen hem de estetik görünüm katıyor. Sabit, tekerlekli ve yüksek ayaklı modelleri bulunan boy banyo dolabı modelleri, duvara sabitlenerek ya da banyo içinde istenilen alana konumlandırarak kullanıma imkan sağlıyor.

Doğal ve çevre dostu malzemelerin kullanıldığı banyo boy dolabı koleksiyonu, dayanıklı yapıları ile aradığınız konforu uzun süre boyunca yaşamanıza dahil ediyor. Sahip olduğu geniş renk skalasıyla kullanıcılarına mükemmel alternatifler sunan VitrA boy banyo dolabı modelleri, banyo mobilyası tasarımlarına özel dokunuşlar ekliyor.

Banyo alanlarının düzenlenmesi ve alandan tasarruf edilmesine imkan tanıyan ürün tasarımları, kişisel bakım ürünleri ve temizlik malzemeleri gibi objeleri depolamanıza yardımcı oluyor. Stilinizi yansıtmanıza izin veren VitrA, banyo ürün modellerinde sunduğu çözümleri yerinde görmeniz için sizi en yakın mağazasına davet ediyor.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 32 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:32 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar