Tarayıcınız desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

VitrA Danışma Hattı: 0850 311 70 70

Rezervuarlar

VitrA rezervuarlar, alçak asma rezervuarlar, yüksek asma rezervuarlar,gömme rezervuarlar gibi farklı model, renk ve materyal çeşitleriyle farklı banyo tarzları ile uyum sağlıyor

Modern ve şık tasarımlara koleksiyonlarında yer veren VitrA, kullanıcı rahatlığını ön plana alan rezervuar çeşitleri sunuyor. VitrA, rezervuar koleksiyonunda klasik modellerin yanı sıra akıllı teknolojilerin kullanıldığı tasarımlara da yer veriyor. Renk ve materyal çeşitliliğiyle dikkat çeken koleksiyonda yer alan tüm modelleri işlevsellik, pratik kullanım ve konfor sunuyor.

Alçak asma ve yüksek asma rezervuar çeşitlerinin yanı sıra farklı materyal ve renklerle zenginleştirilen VitrA rezervuar koleksiyonu, minimalist ve modern tasarımları sayesinde banyo atmosferine ferahlık katıyor. Sadeliğin ön planda olduğu banyolar için gömme modeller tasarlayan VitrA, fotoselle zenginleştirilen kumanda panelleri sayesinde kullanım keyfini artırıyor. Klasik kullanımdan vazgeçemeyenler için mekanik kumanda paneli bulunan rezervuarlar, hareket sensörü desteğiyle yeni nesil teknolojilerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Kaliteli materyallerden üretilen rezervuar iç takımı çeşitleri, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Çocukların ve bedensel kısıtlamaları bulunan kullanıcıların hayatını kolaylaştıran fonksiyonlara da yer verilen tasarımlar, koleksiyonda göze çarpan diğer modeller arasında yer alıyor.

İhtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren, özgün tasarımlarıyla banyonuza modern bir tarz katan rezervuar çeşitleri için size en yakın VitrA mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Devamını OkuDevamını Gizle

Filtrele
araması için 25 ürün bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:25 
 
Teknik Özellikler
Tamamlayıcı Ürünler
İndirilebilir Dosyalar
Değiştirilebilir Özellikler  
Genel Bilgiler
Tüm Ürünler
Ürün Sihirbazı
Tasarım:
Koleksiyonu İncele
Koleksiyonu
Tümünü İndir
Ürünler
Banyolar